İSTANBUL
ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aday Öğretmenlerimize Hoş Geldiniz Programı
15.000 Öğretmen ataması ile öğretmen olmanın heyecanını ilçemizde yaşayan aday öğretmenlerimiz ile Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş , Belediye Başkanımız Mesut Üner, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tayfun Özyolcu ve ilçe protokolümüz ile kahvaltı etkinliğinde buluştuk.![Aday Öğretmenlerimize Hoş Geldiniz Programı](/meb_iys_dosyalar/2022_02/22130433_kahvalti.jpg)
Programda ilçemizin tanıtımı ,kaymakamlık uhdesinde belediyelerimizin katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz projeler ve devam eden AB projelerimiz TRAME ve EWA projelerinin de tanıtımı sunuldu.