İSTANBUL
ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ak Parti İstanbul Milletvekili Milli Eğitim Komisyon üyesi Sn Ahmet Mücahit ARINÇ Çatalca Akparti ilçe Başkanı Sn Yusuf ASLAN Kadın kolları Başkanı Sn Vildan KOCATÜRK ve ilçe yönetimi müdürlüğümüze ziyarette bulundular.
Ak Parti İstanbul Milletvekili Milli Eğitim Komisyon üyesi Sn Ahmet Mücahit ARINÇ,Çatalca Akparti ilçe Başkanı Sn Yusuf ASLAN,Kadın kolları Başkanı Sn Vildan KOCATÜRK ve ilçe yönetimi müdürlüğümüze ziyarette bulundular.![Ak Parti İstanbul Milletvekili Milli Eğitim Komisyon üyesi Sn Ahmet Mücahit ARINÇ Çatalca Akparti ilçe Başkanı Sn Yusuf ASLAN Kadın kolları Başkanı Sn Vildan KOCATÜRK ve ilçe yönetimi müdürlüğümüze ziyarette bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2021_01/28000215_akparti.jpg)