İSTANBUL
ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çatalca Bilim Festivali(BİLFEST) Tüm Çoşkusuyla Başladı
![Çatalca Bilim Festivali(BİLFEST) Tüm Çoşkusuyla Başladı](/meb_iys_dosyalar/2019_05/22155714_22373292482609327141f710ea1a-ef29-43cf-87aa-46faa5044298.jpg)
Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 3 gün boyunca devam edecek Bilim Festivali ( BİLFEST) bugün düzenlenen törenle başladı. 25 Ortaokul, 7 Lise, 32 Stand ve 320 öğrencimizin hazırladığı bu görsel şölende öğrencilerimiz Fen, Matematik, Bilişim ve Sosyal alanlarında tüm hünerlerini gösterdiler. Festivalde emeği geçen tüm öğrenci, öğretmen ve idarecilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.