İSTANBUL
ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Empowering Women Athletes / Kadın Sporcuların Güçlendirilmesi ( EWA ) projemizin izleme toplantısı
Müdürlüğümüzün Erasmus + Spor İşbirlikleri kapsamında yürütmekte olduğu Empowering Women Athletes / Kadın Sporcuların Güçlendirilmesi ( EWA ) projemizin izleme toplantısı gerçekleştirildi. Ulusal ve Uluslararası paydaşlarımızla, sporcularımızın güçlendirilmesi için etkin işbirliği içerisinde olacağız.![Empowering Women Athletes / Kadın Sporcuların Güçlendirilmesi ( EWA ) projemizin izleme toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2021_10/10155331_HABER8.jpg)