İSTANBUL ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Tayfun ÖZYOLCU'nun 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Tayfun ÖZYOLCU'nun 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Sonu Mesajı

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının birinci dönemini başarılı bir şekilde tamamladık. Emeği geçen yöneticilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize ve eğitim camiasında görev alan tüm personelimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

      Sevgili Öğrencilerimiz;

    Sizler güçlü Türkiye'nin teminatı, evimizin neşesi, milletimizin saygın birer ferdisiniz. Aldığınız notlar sadece dönem boyunca yaptığınız çalışmaların ve sergilediğiniz çabanın bir belgesidir. Sizleri, aydınlık yarınlara hazırlandığınız bu bu dönemde yılmadan, yorulmadan, gayretle çalışmaya devam ettiğiniz için her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum.

      Değerli Öğretmenlerimiz,

    Büyük gayret göstererek yürüttüğünüz tüm çalışmaları yürekten kutluyorum. Güçlü Türkiye'nin geleceğinin şekillenmesinde öğrencilerimiz kadar, sizler de önemlisiniz. Yarınlarımız sizlerin yetiştirdiği evlatlarımızın omuzlarında yükselecektir.

      Kıymetli Velilerimiz;

      İyi bir eğitim öğretim ortamının sağlanması ve eğitimde başarının arttırılması adına her zaman veli, okul ve öğretmen iletişimini önemsiyoruz. Siz kıymetli velilerimizden beklentimiz her koşulda ve durumda öğrencilerimizin yanında olmanız, bunu onlara hissettirmenizdir.

      Eğitim Öğretim Yılı birinci dönemini tamamladığımız bu günde; sevgili öğrencilerimize, değerli meslektaşlarıma ve kıymetli velilerimize sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yarıyıl tatili diliyorum. 

 

Tayfun ÖZYOLCU

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kaleiçi Mahallesi, Münif Sevi Caddesi, Hükümet Konağı, Kat 2, Çatalca/İSTANBUL - 0212 789 10 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.