İSTANBUL ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Tayfun ÖZYOLCU'nun Veda Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Tayfun ÖZYOLCU'nun Veda Mesajı

   27.02.2020 tarihinden itibaren büyük özveri, gayret ve onurla yürüttüğüm; nitelikli birikim, tecrübe ve dostlar edindiğim Çatalca İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü görevimden Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanmam nedeniyle ayrılıyorum.

 

   Görev sürem boyunca İstanbul'umuzun kadim ilçesi Çatalca'da her kademedeki mesai arkadaşlarımla ve tüm paydaşlarımızla salgın, doğal afet gibi zor dönemlerde bile hep birlikte özveriyle çalışarak Çatalca'mıza yakışır bir eğitim-öğretim atmosferi oluşturabilmeyi her şeyin üzerinde tuttuk. Örnek teşkil edecek birçok proje ve faaliyeti hayata geçirdik. Bizlere emanet edilen evlatlarımızı yarınlara donanımlı bir şekilde hazırlayabilmek, yüreklerine dokunarak gönüllerine güzel tohumlar ekebilmek, ilgi ve yetenekleri için uygun ortam hazırlamak, eğitim yöneticilerimiz ile öğretmen arkadaşlarıma ilham verebilmek hep esas gayemiz oldu. Kalp kırmadan, gönüller yıkmadan iş üreterek hoş bir seda bırakmayı aklımızdan çıkarmadan devletimizin ve milletimizin emanetini emin bir şekilde teslim etmenin huzuru içindeyim.

 

   Çatalca'da eğitimin niteliğini arttırmak adına sürekli öğrenen ve öğreten, geleceğe dair umudu ve heyecanı her daim diri tutan meslektaşlarıma yürekten teşekkürü bir borç biliyor ve şükranlarımı arz ediyorum. Yaptığımız tüm çalışma, başarı ve ilerlemelerde büyük emek ve gayreti olan; birlikte görev yapmaktan mutluluk duyduğum değerli Şube Müdürü arkadaşlarıma, okul yöneticisi arkadaşlarıma, özel büro personeli arkadaşlarıma ve İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzün tüm çalışanlarına müteşekkirim. İyi ki varsınız...

 

   İlçemizde eğitim-öğretimin kalitesinin arttırılması için tüm imkanları seferber eden Kıymetli Kaymakamımız Sayın Erdoğan Turan Ermiş'e , Çatalca'yı öğrenci ve öğretmen dostu bir ilçeye dönüştüren Belediye Başkanımız Sayın Mesut Üner'e, tüm etkinliklerimizde bizleri yalnız bırakmayan kıymetli ilçe protokolüne, desteklerini esirgemeyen kamu kurum ve kuruluşlarımıza, Sivil Toplum Kuruluşlarına, muhtarlarımıza, hayırseverlerimize, okul aile birliklerimize ve kıymetli Çatalca halkına yol arkadaşlıkları için teşekkür ediyorum.

 

    Rabbim milletimize hizmet için çalışan herkese muvaffakiyetler nasib eylesin.

    Hakkınızı helal edin,

 

    Selam, saygı ve hürmetlerimle...

11-08-2023

Kaleiçi Mahallesi, Münif Sevi Caddesi, Hükümet Konağı, Kat 2, Çatalca/İSTANBUL - 0212 789 10 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.