İSTANBUL
ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sn.Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sn.Adem Say'ın İSMEP Kapsamındaki Okullarımızı Ziyaret Etti
Sn. Kaymamımız Erdoğan Turan ERMİŞ, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Sn. Adem SAY ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.İbrahim Hakkı DAMAT, İSMEP kapsamında güçlendirme çalışmaları devam eden 75.Yıl Cumhuriyet İlkokulu, Oklalı İlkokulu ve Çanakça İlkokulu ve Öğretmenevi'ni ziyaret edip bilgi aldı.![Sn.Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sn.Adem Say'ın İSMEP Kapsamındaki Okullarımızı Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2023_08/29161955_ismep_ziyaret.jpg)