İSTANBUL ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürmüz Mustafa ERŞAHİN 'in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürmüz Mustafa ERŞAHİN 'in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Mustafa Kemal Atatürk'ün en büyük bayram günüdür dediği, Türkiye Cumhuriyeti'mizin kuruluşunun 96'ıncı yıl dönümünü kutlamanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Her türlü zorluğa ve imkânsızlığa rağmen aziz milletimizin vatan sevgisi, hürriyet ve istiklal aşkıyla, bağımsızlığına kavuşabilmek için kadınıyla erkeğiyle yaşlısıyla genciyle topyekün inanç ve kararlılıkla baş koydukları Kurtuluş Savaşımız her safhası eşsiz kahramanlık destanlarıyla dolu büyük bir zafer ile sonuçlanmıştır.   

Bağımsızlığımızın ve vatanımızın bölünmez bütünlüğünün simgesi olan Cumhuriyetimizi korumak, yaşatmak ve gelecek nesillere ulaştırmak Türk Milletinin en önemli görevlerindendir. Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 96'ıncı yıl dönümü dolayısıyla,  başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahramanlıkları ile her zaman gurur duyduğumuz gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyor, Milletimizin ve değerli eğitim camiamızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en kalbi duygularla kutluyorum. 

 

Mustafa ERŞAHİN

Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürü

Cumhuriyet Meydanı, Çatalca Hükümet Konağı, ÇATALCA/İSTANBUL - 0212 789 10 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.