İSTANBUL
ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ERŞAHİN in 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı
3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nün, engelli kardeşlerimiz ile ilgili toplumsal farkındalığın artmasına, onların hayatlarını kolaylaştıracak yeni adımlar atılmasına vesile olmasını diliyor, bütün engellerin sevgi, saygı ve dayanışmayla aşılacağını hatırlatarak, tüm engelli vatandaşlarımıza ve onların fedakâr ailelerine sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Mustafa ERŞAHİN Çataca İlçe Milli Eğitim Müdürü.![İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ERŞAHİN in 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2019_12/03163004_0x0-3-aralik-dunya-engelliler-gunu-mesajlari-sozleri-en-anlamli-guzel-dunya-engelliler-gunu-mesajlari-1575325753002.jpg)