İSTANBUL
ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ERŞAHİN'den Veda Mesajı
2014 yılından itibaren değişik kademelinde çalıştığım son olrak Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden bugün itibariyle ayrılıyorum. Yıllardır attığımız her adımın amacı çocuklara ve gençlere faydalı olmaktı. İlim sevgisi, insan sevgisi ve vatan sevgisiyle donatılmış çocukların yetiştirilmesine vesile olmaktı gayemiz! Okullarımızın öğrencilere bu hususlarda rehber olması gerektiğini gittiğimiz her yerde vurguladık. Çocuklarımızdaki cevherlerin okullarımız tarafından ortaya çıkarılması gerektiğinden her platformda bahsettik, bu yolda çalışmalarda bulunduk. Farklı görevlerde olsa da aynı amaç uğrunda çalışmalara devam edeceğimizi bilmenizi isterim. Ben sizleri çok sevdim. Öğretmenlerini, çocuklarını, halkını velhasıl Çatalca'nın herşeyini çok sevdim. Çatalca eğitim camiası gibi bir ailenin üyesi olmaktan her zaman gurur duydum. Yıllar boyunca benim yanımda olduğunuz, bana destek verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin! Allah'a emanet olunuz ..![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ERŞAHİN'den Veda Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2019_11/23210254_76e4cce9-a72d-45c5-b7a6-d3e12b9dffe0.jpg)