İSTANBUL ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ERŞAHİN'in Kurban Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ERŞAHİN'in Kurban Bayramı Mesajı

      Birliğimizi ve beraberliğimizi sağlayan değerlerin hatırlandığı, maddi ve manevi iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı bir Kurban Bayramını daha hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz. Kırılan gönüllerin onarıldığı, dargınlıkların unutulduğu, kaynaşma ve birlik olma duygularının perçinlendiği bayramlarımız, geçmişte olduğu gibi bugün de millet olarak bizler için müstesna bir yere sahiptir. Bu anlamlı günlerin; sevinç ve mutluluğumuzu artıracak, dostluk, kardeşlik ve dayanışma duygularımızı güçlendirecek anlayış ve davranışların gelişmesine ve yaşam boyu sürmesine katkı yapmasını, Mübarek Kurban Bayramı'nın "Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir." şiarıyla çevremizdeki ihtiyaç sahiplerini unutmadığımız, şehit yakınlarına ve gazilerimize kucak açtığımız, yaşlılarımızı, çocuklarımızı sevindirdiğimiz bir bayram olmasını ümit ediyorum.

 

       Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramınızı kutluyor, milletimize, ülkemize ve tüm insanlığa barış, dostluk, huzur getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

                                 Mustafa ERŞAHİN          

Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürü

Cumhuriyet Meydanı, Çatalca Hükümet Konağı, ÇATALCA/İSTANBUL - 0212 789 10 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.