İSTANBUL
ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Tayfun Özyolcu'dan Öğretmenlerimize Mesaj Var
Kıymetli Meslektaşlarım,Pandemi nedeniyle uzun süredir ayrı kaldığımız, özlemini çektiğimiz okullarımıza yeniden kavuşmanın heyecanını yaşıyoruz. Sürecin olumsuzluklarını hep beraber omuzlayıp üstesinden geleceğiz inşallah. Uzaktan eğitim sürecinde gösterdiğiniz özveriden ötürü hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yeni eğitim - öğretim yılında da aynı özveri ve gayret ile çalışmalarınıza zaman ve mekân gözetmeden devam edeceğinize inanıyor, hepinize "Hoş geldiniz" diyorum.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Tayfun Özyolcu'dan Öğretmenlerimize Mesaj Var](/meb_iys_dosyalar/2020_08/23214550_senebaYYmesaj.jpg)