İSTANBUL
ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Tayfun Özyolcu'nun 15 Temmuz Şehitleri Anma , Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
Aziz Milletimiz 15 Temmuz'daki hain girişimi sağduyusu, öngörüsü, cesareti ve fedakârlığı ile bertaraf etmeyi başararak tarihteki yüceliğine ve vatanseverliğine bir yenisini daha eklemiştir. "15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü" aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin bize emanetidir. Demokrasi bilinci ve milli birlik duygusu ile hareket ederek bize bu emaneti bırakan tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle aniyor, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Tayfun Özyolcu'nun 15 Temmuz Şehitleri Anma , Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2020_07/14205837_15-temmuz-mesaj.jpg)