İSTANBUL
ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İzzettin Köy Yaşam Merkezi & Yenilikçi Uygulamalar Bilişim Merkezimizin Açılış Töreni
Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş, İl Müdürümüz Levent Yazıcı, Belediye Başkanımız Mesut Üner'in teşrifleriyle İzzettin Köy Yaşam Merkezimizin açılışını gerçekleştirdik. 6 Atölye 2 Çok Amaçlı Salonda son derece modern çağın bilişim merkezi ekipmanları ve konusunun uzmanı ekibiyle ''Çatalca Yenilikçi Uygulamalar Bilişim Merkezi'' tüm halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun.![İzzettin Köy Yaşam Merkezi & Yenilikçi Uygulamalar Bilişim Merkezimizin Açılış Töreni](/meb_iys_dosyalar/2023_01/19205248_C291614F-EF75-49AF-BF92-9A1CDE3BFAB1.jpg)