İSTANBUL
ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kahramanmaraş Türkoğlu İlçesindeki Destekleme ve Yetiştirme Kursları'nı Ziyaret
Millî Eğitim Müdürümüz Sn Tayfun ÖZYOLCU, Adalar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn Neşe VURAL, Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn Sevgi YÜCEL ve Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn Hale BAĞCE ÖZBAŞ, Kahramanmaraş Türkoğlu ilçesindeki "Destekleme ve Yetiştirme Kursları"nı ziyaret ederek yürütülen çalışmaları inceledi.![Kahramanmaraş Türkoğlu İlçesindeki Destekleme ve Yetiştirme Kursları'nı Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2023_03/16151629_37FC8136-E7F1-404C-8559-7E9801C3F382.jpg)