İSTANBUL
ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Kültürel Belleğin İzleri" Projemizin Dördüncü Toplantısını Gerçekleştirdik
.Avrupa Birliği Erasmus+ Programı tarafından finanse edilen Kültürel Belleğin İzleri / Traces Of Memory projesi Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Çatalca Belediyesi, Çatalca Kültür ve Turizm Derneği ve Çatalca Anadolu Lisesi işbirliği ile yürütülmektedir. Projemizin dördüncü toplantısı 22.01.2021 tarihinde yapıldı.![](/meb_iys_dosyalar/2021_03/26144038_WhatsApp_Image_2021-01-22_at_14.49.12.jpg)