İSTANBUL
ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Kültürel Belleğin İzleri" Projemizin Tanıtımını Gerçekleştirdik
Avrupa Birliği Erasmus+ Programı tarafından finanse edilen Kültürel Belleğin İzleri / Traces Of Memory projesi Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Çatalca Belediyesi, Çatalca Kültür ve Turizm Derneği ve Çatalca Anadolu Lisesi işbirliği ile yürütülen projemizi Çatalca Belediye Başkanımız Sayın Mesut ÜNER'e tanıttık.![](/meb_iys_dosyalar/2021_03/26120737_t4.jpg)