İSTANBUL
ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Kültürel Belleğin İzleri" Projemizin Üçüncü Toplantısını Gerçekleştirdik
.Avrupa Birliği Erasmus+ Programı tarafından finanse edilen Kültürel Belleğin İzleri / Traces Of Memory projesi Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Çatalca Belediyesi, Çatalca Kültür ve Turizm Derneği ve Çatalca Anadolu Lisesi işbirliği ile yürütülmektedir. Projemizin üçüncü toplantısı 07.01.2021 tarihinde yapıldı.![](/meb_iys_dosyalar/2021_03/26113917_t3.jpg)