İSTANBUL
ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüz Tayfun Özyolcu, eTwinning faaliyetleri kapsamında Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi alan öğretmenimiz Gülçin Demir ve Okul Müdürü Salih Sahoğlu'na belgelerini takdim ederek başarılarının devamını diledi.
Müdürümüz Tayfun Özyolcu, eTwinning faaliyetleri kapsamında Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi alan öğretmenimiz Gülçin Demir ve Okul Müdürü Salih Sahoğlu'na belgelerini takdim ederek başarılarının devamını diledi.![Müdürümüz Tayfun Özyolcu, eTwinning faaliyetleri kapsamında Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi alan öğretmenimiz Gülçin Demir ve Okul Müdürü Salih Sahoğlu'na belgelerini takdim ederek başarılarının devamını diledi.](/meb_iys_dosyalar/2020_12/02171258_etwinning_kapak.jpg)