İSTANBUL
ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mutlu Çocuklar,Mutlu Toplum
23 Nisan haftasında 23 İlk/ortaokulumuzun akıl-zeka oyunları atölyeleri Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş, Belediye Başkanımız Mesut Üner ve Müdürümüz Tayfun Özyolcu'nun katılımlarıyla açıldı.![Mutlu Çocuklar,Mutlu Toplum](/meb_iys_dosyalar/2021_04/22105308_akYlzekasYnYflarY.jpg)
"Mutlu Çocuklar Mutlu Toplum"
Çatalca Akıl-Zeka Oyunları projesi kapsamında
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasında
23 ilk/ortaokulumuzda çocuklarımızı akıl-zeka oyunları atölyeleri ile buluşturuyoruz.
Analitik düşünme, problem çözme, akıl yürütme ve görsel algı becerilerini geliştiren oyunlar sayesinde anasınıfından 8.sınıfa kadar tüm ögrencilerimiz atölyelerde keyifle zaman geçireceklerdir.