İSTANBUL
ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencilerimizin Karne Heyecanına Ortak Olduk
![Öğrencilerimizin Karne Heyecanına Ortak Olduk](/meb_iys_dosyalar/2019_01/18154546_IMG_5090.jpg)
1. Dönemin sona ermesiyle başlayacak olan sömestr tatiline girecek olan tüm öğrencilerimizin karne heyecanına Kalfaköy Kasım Sarıoğlu İlkokulu, Akalan Atatürk Ortaokulu ve ardından Kestanelik ÇPAL´de ortak olmaya, birlikte sevinmeye çalıştık. Tüm öğrencilerimize iyi tatiller diler tatillerini en iyi şekilde değerlendirmelerini umut ederiz.