İSTANBUL ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEKNOFEST 2021 TEKNOLOJİ YARIŞMALARINA BAŞVURULAR BAŞLADI !

.
TEKNOFEST 2021 TEKNOLOJİ YARIŞMALARINA BAŞVURULAR BAŞLADI !

Ülkemizin gelişmesi, her alanda bağımsızlığını güçlendirmesi ve teknoloji üreten bir topluma dönüşmesini, "Milli Teknoloji Hamlesi" adı altında kendine hedef edinmiş TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nin 4. yılını 21-26 Eylül 2021 tarihinde  Atatürk Havalimanı'nda güçlü paydaşlarımızla birlikte gerçekleştireceğiz.

 

2021 yılında 34 farklı kategoride gerçekleştireceğimiz teknoloji yarışmalarında, ön eleme aşamasını geçen takımlara toplamda 5 Milyon TL'nin üzerinde malzeme desteği ve dereceye girmeye hak kazanan takımlara ise 4 Milyon TL'nin üzerinde para ödülü verilecektir. 

 

#MilliTeknolojiHamlesi heyecanı ile durmaksızın devam ettiğimiz yolculuğumuz da hedefimiz, ülkemizin ulvi ülküsüne en iyi şekilde hizmet etmektir. Anadolu'nun her köşesine sesimizi duyurabileceğimiz bir yıl olmasını temenni eder, yarışma duyuru çalışmalarımız da desteklerinizi istirham ederim. 

 

TEKNOFEST 2021 İstanbul'da yarışma hakkını elde etmek için Son Başvuru Tarihi  28 ŞUBAT!

Başvuru Linki: teknofest.org/yarismalar.html

Cumhuriyet Meydanı, Çatalca Hükümet Konağı, ÇATALCA/İSTANBUL - 0212 789 10 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.