İSTANBUL
ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarına İlçemizden 13 Okul Destek Aldı...
İlçemizden 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında başvuran 31 lise ve ortaokul arasında 6 lise ve 7 ortaokulumuz TÜBİTAK 4006 desteği almaya hak kazanmıştır.. Liseler: 1. Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik And. Lisesi 2. Çatalca Anadolu Lisesi 3. Çatalca Atatürk Anadolu Lisesi 4. İMKB Mesleki ve Teknik And. Lisesi 5. Şehit İlhan Sonkaya And. İmam-Hatip Lisesi 6. Şehit Mümin Demiralp Çok Programlı And. Lisesi Ortaokullar 7. Çiftlikköy Ortaokulu 8. Karacaköy Ortaokulu 9. Kestanelik Ortaokulu 10. Muratbey Esin Ovacık Ortaokulu 11. Ormanlı Ortaokulu 12. Subaşı Ortaokulu 13. Şehit Kumay Albay Gökhan Peker Ortaokulu![TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarına İlçemizden 13 Okul Destek Aldı...](/meb_iys_dosyalar/2020_05/17161038_16151330_tubitak.jpg)