İSTANBUL
ÇATALCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Umut Dolu Çocuklar Projesi Spor Kurslarında Öğrencilerimize Ayakkabılarını Dağıttık
![Umut Dolu Çocuklar Projesi Spor Kurslarında Öğrencilerimize Ayakkabılarını Dağıttık](/meb_iys_dosyalar/2019_05/08095013_IMG-20190507-WA0006.jpg)
İstanbul Kalkınma Ajansı´nın Çocuklar ve Gençler Mali Destek Programı kapsamında Çatalca Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde hazırladığımız "Umut Dolu Çocuklar Projesi" kapsamında spor kurslarına katılım sağlayan öğrencilerimize ayakkabılarını dağıttık.